Buradasınız: Haberita » Archive for Kasım, -0001

Konya’da İbrahim Öztuğ BİLDİRİCİ Dönemi

Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölüm Başkanlığı'na 28.01.2011 tarihi itibariyle Doç. Dr. İbrahim Öztuğ BİLDİRİCİ atandı. Daha önce bu görevi Mühendislik ve Mimarlık Fakultesi Dekanı ve Ölçme Tekniği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cevat İNAL yürütüyordu.

İller Bankası’nda Kurumsal Değişiklik

Haritacılar için önemli bir kurum olan İller Bankası'nda önemli bir yapısal değişiklik gerçekleşecek. İller Bankası hem harita sektörü yatırımları açısından hem de haritacı istihdamı açısından önem teşkil ediyor.

KPSS 2010 Yerleştirme Detaylı Analiz Bölüm 3

Haberita KPSS 2010 Yerleştirme Detaylı Analiz Bölüm 3‘de harita ile alakalı ortaöğretim mezunlarının KPSS 2010 kontenjanlarının detaylı analizleri yer alıyor. 24 Ocak 2011 tarihinde açıklanan resmi rakamlara göre Kamu Personeli Sınavı 2010′a göre kamu kurumlarına ortaöğretim mezunlarından harita ile alakalı 28 adet alı...

Eski İstanbul Haritaları Sergileniyor

TAV Havalimanları Holding Atatürk Havalimanı TAV Galeri alanında "2010 Yılı Sedat Simavi Sosyal Bilimler Ödülü"nü kazanan Ayşe Yetişkin KUBİLAY'ın, "İstanbul Haritaları 1422-1922" kitabında yer alan haritalardan oluşan "İstanbul Haritaları" sergisi açıldı.

KPSS 2010 Yerleştirme Detaylı Analiz Bölüm 2

Haberita KPSS 2010 Yerleştirme Detaylı Analiz Bölüm 2'de harita teknikerlerinin KPSS 2010 kontenjanlarının detaylı analizleri yer alıyor. 24 Ocak 2011 tarihinde açıklanan resmi rakamlara göre Kamu Personeli Sınavı 2010'a göre kamu kurumlarına 64 harita teknikeri alımı gerçekleşecek.

Beşiktaş Belediyesi Tarafından Özürlü Harita Mühendisi Alınacak

25 Ocak 2011 tarihinde İŞKUR'un Şişli Şube Müdürlüğü biriminden yayınlanan ilana göre Beşiktaş Belediyesi Başkanlığı tarafından özürlü harita mühendisi alınacak.

KPSS 2010 Yerleştirme Detaylı Analiz Bölüm 1

Adayların heyecanla beklediği KPSS 2010 Yerleştirme Kontenjanları açıklandı. Haberita'nın 22 Ocak 2011 Cumartesi günü yayınlanan haberinde harita mühendisi kontenjanı sayısının 120 civarında olacağı, DSİ'nin 17, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 37, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün 12 kontenjan açacağı bilgisi yer almış...

Kızılören Belediyesi Tarafından Harita Kadastro Mezunu Alınacak

Afyonkarahisar Kızılören Belediye Başkanlığı tarafından 1 adet itfaiye eri alınacak.

Emekliliği Dolayısıyla Yemek Organize Edildi

Türkiye'de kartografya alanında sayılı akademisyenlerden olan Prof. Dr. Mehmet SELÇUK 2 Kasım 2010 tarihinde emekliye ayrıldı. Prof.Dr. Mehmet SELÇUK, Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü'nde bölüm başkanlığı görevini yürütmekteydi.

Sabancı Ailesi de Gayrimenkul Sektöründe

Gayrimenkul sektörü hızla büyümeye devam ediyor. Bir yandan devam eden birçok konut projesi, bir yandan sayısı günden güne artan gayrimenkul değerleme şirketleri, gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve portföy yönetimi şirketleri, proje geliştirme şirketleri bunun göstergesi.
Telif Hakkı: © 2010 - 2020 Haberita - Tüm hakları saklıdır.